Burberry Women's 52mm Lilac Sunglasses BE4408-40951A-52
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
Dimensions - 52 mm x 16 mm x 140 mm. Frame Color - Lilac. Frame Shape - Geometric. Frame Material - Acetate. Lens Color - Lillac. 100% UV Protection, Non-Polarized. (BE4408-40951A-52)